HAKKIMIZDA

Dönüşüm odaklı
dijital performans ajansı

"Mecralar için değil reklamveren için çalışıyor, doğru mecrayı doğru reklamveren ile buluşturuyoruz."

ROI COUNTER teknoloji ile harmanlanmış pazarlama stratejileri oluşturan, işletmeniz için web yazılımları ve özel yazılımlar geliştiren, eşsiz tasarımlar eşliğinde markanızı milyonlar ile tanıştıran ve işletmenizin dijital ortamlardaki karlılığını artırarak, gerçek başarı hikayeleri yaratan dijital performans ajansıdır.

Hikayemiz

Yola nasıl çıktık...

10 yılı aşkın tecrübeye sahip ajans başkanımız Özlem Eğilmez, 2015 yılından bu yana Google Ajans Geliştirme Ekibi’nde görev alarak Türkiye’de ve dünyada ses getiren birçok büyük markanın dijital pazarlama stratejilerinin planlanması sürecinde yer almış, sektörün hayli tozunu yutmuş ve 2018’in son ayları itibariyle, alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile birlikte ROI COUNTER Dijital Performans Ajansı’nı kurmuştur. Ajansımızın asıl kuruluş amacı şeffaf çalışmayı önceliklendirerek, reklamveren odaklı çalışan ajans açığını kapatmaktır.

Son yıllarda dillere pelesenk olan “Yeni Nesil Reklamcılık” terimi, algısı yüksek ama henüz birçok dijital ajans için içeriği tam anlamıyla doldurulmamış bir terimdir. Dijital pazarlama serüveni, reklamları yayınlayarak para kazanan mecraların ürettiği sistemler üzerinden doğmuş ve burada sıkışıp kalmış bir durumdadır. Ajanslar üzerinde baskı oluşturan ristörnler de hesap edilirse, bu işe asıl parayı koyan reklamveren açısından sonucun pek de iç açıcı olmadığını görürsünüz. Sektöre yön verdiği iddia edilen büyük oyuncuların, hala aynı zamanda büyük mecralara çalışıyor olması kaçınılmaz bir gerçektir. ROI COUNTER’ın mottosu, mecralar için değil reklamverenin için çalışan olmak, doğru mecrayı doğru reklamveren ile buluşturmaktır.

Gün geçtikçe çoğu işletme tarafından algılanan gerçek de şudur ki, kimse karşılığını almadığı ya da tam olarak karşılığının ne olduğunu bilmediği bir reklam planına, web sitesine ya da yazılıma yatırım yapmak istemiyor. Tam da bu noktada gereken tek şey, yüzde 100 şeffaf çalışan, markanın hedeflerini anlayan, benimseyen ve marka tarafında olan bir ajansdır!

ROI COUNTER (Yatırım Getirisi Ölçümleyici) olarak yola çıkan ve dünyada ilk defa reklam alan değil reklamveren tarafından sektöre bakarak, yeni bir soluk getiren dijital performans ajansıdır. Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz şey; şeffaf ve anlık raporlamalar alabileceğiniz müşterilerimiz için çalışan bir ölçümleme, hedeflerinize odaklanan esnek medya planı ile dönüşüm odaklı çalışma ve markanıza gerçek manada değer kazandıran bir reklamcılık anlayışını benimsediğimizdir. Dolayısıyla ROI COUNTER ile birlikte tam olarak pazarlama hedefinizin karşılığını anlık ve şeffaf olarak görebileceğiniz bir yapı ile çalışabilirsiniz.

Amacımız;

Mecra ya da harcatma güdümlü değil, müşteri odaklı bir raporlama, ristörn’ü yüksek mecralar ile değil getirisi yüksek olan mecralar ile hazırlanmış bir medya planı, fabrikasyon, ezbere üretilmiş, fikir, banner, web sitesi, yazılımlar ve kampanyalar ile değil, sizin için “haute couture” bir fikir ile çalışmaktır.

Medya sunumunu yapıp size bütçeyi onaylattıktan sonra final raporu sunup ikinci bir av mevsimine kadar sessiz kalan bir ajans olmak niyetinde değiliz ve en büyük farkımız da bu. Devam eden çalışmalarımız sürecinde sizinle, ekibiniz ile sürekli görüşerek pazarlama süreçlerinizi en doğru şekilde yönetmeyi ve sizinle ajans & müşteri gibi değil, tam manasıyla bir çözüm ortağı gibi çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Biz yeni nesil değil, gelecek neslin dönüşüm odaklı ajansıyız ve vadettiklerimizin arkasındayız!

Ekibimiz

Founder - Digital Strategist

Özlem Eğilmez

General Manager - Performance Marketing

Osman Eğilmez

Customer Relations Manager

Eda Gül

Creative Art
Director

Erkmen Diken

Sr. Social Media Manager

Serenad Şiir Kabar

Graphic Designer - WordPress Dev.

Oğuz Eruçar

Jr. Full-Stack Dev.

Vehin Velat Eker

Content Editor

Barış Can Çolak

Social Media Manager

Efe İtmeç