HİZMETLERİMİZ

Sizin için neler yapıyoruz...

Reklam & dijital
pazarlamaDijital pazarlama için, “markanızın tanıtımını dijital mecralarda yapabileceğiniz, akılcı ve yatırım getirisi iyi hesaplanmış bir plan ile geleneksel pazarlamaya oranla çok daha düşük bütçeler kullanarak büyük etkiler yaratabileceğiniz pazarlama türüdür” demek yanlış olmaz. Geleneksel pazarlamadan en önemli farkları ise ölçülebilir olması ve pazarlama bütçesini reklamverenin belirlemesidir.

Geçmişten günümüze bilinen reklamcılık modelleri ve içinde bulunduğumuz dijital çağın olmazsa olmazı dijital pazarlama, eş zamanlı ve doğru bir plan ile birlikte yürütüldüğünde markanızın ses getirmemesi imkansız olacaktır.


Grafik tasarım & animasyonProdüksiyon, tasarım ve içerik ekibimiz hayal güçlerine sınır koymuyor. Geleneksel ve dijital mecralarda markanızı yansıtacak sıradışı tasarımlar, videolar ve reklam filmleri her markanın hedefleri doğrultusunda yapılan ön çalışmalardan sonra özenle hazırlanır.

Markanız için hazırlanan yaratıcı eşsiz ve doğru mesajı veren çalışmalar, potansiyel müşterilerinizde kaliteli ürün ya da hizmet algısı oluşturmada önemli bir rol oynar. Size beklentilerinizi karşılayacak, markanıza değer katacak, dikkat çekici, anlaşılır ve akıllarda yer etmenizi sağlayacak efektif çözümler sunuyoruz.


Markanıza özel animasyon videoları ile gerek sosyal medyada gerekse diğer dijital pazarlama mecralarında geniş kitlelere erişebilirsiniz. Günümüzde internet trafiğinin yüzde 80’ini videolar oluşturmaktadır. Sizi anlatan hikayelere sahip akıcı videolar ile potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu etkiler bırakabilir, markanızın hafızalarda yer etmesini sağlayabilirsiniz.

Web tasarım &
yazılımArtık sadece bir web sitesine sahip olmak yetmiyor. Web siteniz markanızın dijital ortamdaki yüzünü, imajını ve itibarını temsil ediyor. Dolayısıyla tasarımlarınızın marka imajınızı ve vermek istediğiniz mesajı doğru şekilde yansıtması, beklentilerinizi karşılaması gerekiyor.

Profesyonel web tasarım ve yazılım ekibimiz, firmanızın hedefleri ile örtüşen inovatif yaklaşımlar ile müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kullanıcı deneyimi yüksek, responsive tasarımlara sahip, yüzde 100 mobil uyumlu web sitelerini ve e-ticaret sitelerini sizin için üretiyor, markanıza özel yazılım ve uygulama geliştirme çözümlerini de projelendirip hayata geçiriyor.